Ali Faik Efendi Hz.’lerinin Ardından

Bu sayımızda acı var, hüzün var! Daha İsmail Çetin Hocaefendi’nin vefatı tazeliğini korurken Faik Baba’yı da kaybettik. Faik Baba bu gölge âlemden göçtü. Bizlerde ve yakın çevresinde büyük izler bırakarak gitti. Kendisi için hasret diyarı olan ebedi âleme göçtü. Rahmet-i Rahman’a kavuştu. Bizler O’nun hatıralarını hep canlı tutmaya gayret edeceğiz. Bütün sevenlerinin başı sağolsun. Faik Baba’nın vefatı nedeniyle tabi ki bu sayımızda kendisini andık. Gelecek sayımız ise İsmail Çetin Hocaefendi’ye geniş yer ayırdığımız bir sayı olacak…

Ortadoğu’da çok kısa sürede büyük olaylar oldu. Suriye şimdilik bu olayların son halkası gibi görünüyor. Hemen yanı başımızdaki bu komşu ülke hâlâ büyük olaylara gebe. Adem Özköse ile yaptığımız kuşatıcı mülakat, siz kıymetli okurlarımızı bu konuda bilgilendirici ve doyurucu düzeyde oldu. Gelişmeleri dikkatle takip etmeye hep birlikte devam edeceğiz.

Yazarımız Dr. Mehmet Öztürk, gerçekten çok çarpıcı bir üslup ve her zamanki entelektüel yaklaşımıyla “Mucize Ayetler” başlıklı makalesiyle, akıllara ve gönüllere hitap eden bir yazıyla huzurlarınızda…

Dr. Alper Yücel Zorlu, kanayan toplumsal bir yaraya parmak basıyor “Emeğin İçine Vicdanı Sokmak” isimli makalesiyle. Hem insan hem de sistem sorunu diyebileceğimiz can alıcı bir konu. Zevkle okuyacağınızı ümit ediyoruz.

Eyyübi Işıksal ise insanı yönetmenin bir sanat olduğunu gayet edebi ve incelikli bir şekilde sunuyor. “Çobanlar ve Sürüler” isimli makalesi tam da damak tadında bir makale.

Sağlıcakla kalın…

Yorum Yap

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Oops...
Slider with alias slider 1 1 not found.

Sosyal Medya

22,858BeğenenlerBeğen
3,307TakipçilerTakip Et
19,600AboneAbone Ol

İlgili Makaleler