Görüntülü ve Sesli Tanıtım Hizmetleri

0
95

Feyz Prodüksiyon, Feyz Dergisinin ve Feyz Yayınevinin Görüntülü ve Sesli Tanıtım Hizmetlerini yürüten bir yapılanma içinde çalışmalarını yürütmektedir.

Toplumsal ihtiyaçları ön plana çıkaran sesli ve görüntülü çalışmalar ile önemli konulara ışık tutan Feyz Prodüksiyon CD, DVD,VCD vs. formatlarında Bilgisayar, VCD ve DVD cihazlarında izlenebilecek bir teknoloji ile önemli çalışmalara imza atmaktadır.

Çıkartılan eserler, toplumumuzun ihtiyaçlarını gözönüne alarak tarihi ve kültürel çalışmaların yanısıra bireyin kendini tanımasına imkan sağlayan, izledikçe  insanlarımızın gerkçeklerle buluşmasına fırsat tanıyan bilgilendirici ve eğitici görüntü ve seslendirmelerle insanlarımızı aydınlatmaktadır.

Feyz Prodüksiyon Kültür ve sanat belgeselleriyle bizi köklerimizle buluşturmaktadır. Dünyadaki tüm gelişmeleri anında takip eden Feyz Prodüksüyon Ekibi, olayları derin bir süzgeçten geçirerek yorumlamakta ve  konunun uzmanı olan otoriterlere görüşerek temele inen çalışmalar yürütmektedir.

Peygamber Efendimiz’in (Sallallahü Aleyhi ve Sellem) bizlere emaneti olan Ehl-i Beyt, tarihi şahsiyetler, cinsellik,  ve kerbela gibi bir çok çalışmayı yürütmekte olan Prodüksiyon ekibimiz yeni çalışmalarla karşınızda olmak üzere çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Sizleri Feyz Prodüksiyonun hazırlamış olduğu görüntülü ve sesli  çalışmalardan istifade etmeye davet ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz