Kutlu Doğum ve Ehli Beyt Organizasyonuna Katılanlar

Tarih: 2007-04-27

Kutlu Doğum ve Ehli Beyti Anma gecesi; 15.04.2007 Pazar akşamı geniş bir katılımla tamamlanmıştır. Saat : 18;00 da başlayan etkinlik gece 24: 00 da son bulmuştur. Gecenin son saatlerine kadar program akışında yer alan ve bizlere güç veren büyük İlim ve irfan erbabına müteşekkiriz. Kutlu Doğum ve Ehli Beyti Anma Gecesine Feyz Camiası aile olarak katılmıştır.

Tokat, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası, Bursa, Konya ve Ankara Feyz Bürolarının tüm personeli ile aileleri geceye tam kadro katılmış olup, büyük bir memnuniyet içinde geceden ayrılmışlardır.

Ankada ilki düzenlenen gecenin geleneksel hale dönüştürülmesini temenni etmişler, Feyz ailesine mensup olmanın bahtiyarlığını büyük bir mutluluk içinde yaşadıklarını dile getirmişlerdir. Emeği geçen herkesi yürekten kutluyor, yüreklerine emeklerine sağlık diyoruz. Allah (Celle Celalühu) Peygamber ve Ehli Beyte olan sevgi ve muhabbetlerini hiç eksik etmesin.

Kilometrelerce yol katederek heyecanımıza destek veren tüm ekip ve caima arkadaşlarımızı her zaman bir arada görmek istediğimizi belirtir, her daim çalışmalarında Allah (c.c)' ın yâr ve yardımcıları olmasını dileriz.

Değerli İlim ve irfan erbabı;

A.Faik YURTÖVEN (Kaddesellâhü Sirrahül Azîz)

M. Emin ER (Kaddesellâhü Sirrahül Azîz)

M.Fadıl GEYLANİ (Kaddesellâhü Sirrahül Azîz)

Molla Asım Efendi

İsmail KARAKAYA
(Ankara Merkez Vaizi) ( Oğlunun düğünü olmasına rağmen, geceye büyük bir özveri göstererek katılmıştır.)

Emekli Müftü Hasip ASUTAY hoca efendiye katılımlarından dolayı minnettarız.

Van Milletvekilik; Maliki Ejder ARVAS

Adana Milletvekili; Ziyaeddin YAĞCI

Ankara Milletvekili; Haluk İPEK

Keçiören Belediye Başkanı ; Turgut ALTINOK

Sağlık İş Sendikası Genel Başkanı; Mustafa BAŞOĞLU

Türk Orman-İş Sendikası Mali Genel Sekreteri; Baki YÜKSEL gibi isimler gecemize iştirak etmişlerdir. Daha nice etkinliklerde bir arada olmayı Cenab-ı Mevladan niyaz ediyor,katılımlarından ve manevi desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.


Son Eklenen Yazılar

Korkusuzluk Nedir? / Şenel İlhan Beyefendi’nin Sohbetinden

  Bir Müslüman Allah’tan (C.C.) başka hiçbir şeyden korkmamalı, cesur ve korkusuz olmalı… İşte bu şecaatli duruşu Allahu Teâlâ bütün Müslümanlardan istiyor…...

Sevgiye Dair / Doç. Dr. Hatice Toksöz

  Temelde “sevgi” konusu, kalbî ve ruhî bir meleke midir? Her güzel huyun bir eğitimi ve mücadelesi olabileceği gibi, “sevgi eğitimi” de var mıdır? Tüm bunlar ç...

Yardım ve Zafer Allah’tandır / Doç. Dr. Halil İbrahim Kutlay

  “Allahım! Bize -Müslümanlara- düşmanlık edenlere karşı sen bize yardım eyle.” (Tirmizi, Deavat 80, 5/528 Hadis No: 3502) Müminin mücadelesi,“Saadete Davet...