Hakkımızda

FEYZ Dergisi, 1991 yılında Tokat İlinden Türkiye'ye yayılan bir ses olarak yayın hayatına başlamıştır. Daha sonra Türkiye ve Yurtdışında açtığı büro ve temsilcilikleri aracılığı ile yayın ağını genişletmiştir. Sırası ile Tokat'tan sonra Ankara ve İstanbul'un her iki yakasında açılan temsilciliklerine Bursa ve Konya büroları eklenmiştir. Son olarak ise Almanya, Kayseri, İzmir, Antalya, Kocaeli, Samsun, Trabzon ve Eskişehir temsilciklerinin de dahil edilmesiyle giderek şemsiyesini genişletmiştir.

2013 tarihi itibariyle yayım hayatında 23.yılını kutlayan Feyz, belirlediği ilke ve misyonu çerçevesinde bir çok zorluğu aşmak suretiyle bu günlere gelmiştir. Yayın faaliyetlerini siz okuyucularının da desteği ile başarılı bir şekilde sürdüren Dergimiz, geniş bir kesime hitap ederek yurtiçi ve yurtdışı abonelikleriyle tüm dünyaya açılan bir pençere, ehli sünnet itikadının yılmaz temsilcisi ve gür sesi olarak dergicilik alanında önemli bir isim olmayı başarmıştır.

Bu süreçte yayım kadrosuna bir çok yazar eklenmiş, geniş bir yelpazade okunarak insanımızın faydalanmasına imkan tanınmıştır. Feyz çalışanları, Feyz'i bir üniversite kabul ederek hem kendi yetişmelerine imkan, hem de duyarlı olan sayısı belirsiz insanın yetişmesine de katkı sağlamışlardır.

Türkiye'nin ve tüm dünyanın bildiği ve tanıdığı ilim, fikir ve gönül adamlarına ulaşılmıştır. Bu kişilerle; zamanın büyükleri, ülkemizin sorunları, dünya üzerinde gelişen olaylar ve İslam dünyasının sorunları vb. konularda ropörtajlar yapılmıştır. Ayrıca; zamanımızda yaşayan veya daha önceki yıllarda yaşamış evliyaların hayatlarına dair ilk ağızlardan hatıraları, düşünceleri ve hizmet anlayışları dinlenerek siz okuyucularımız ile paylaşılmıştır.

Bundan sonrada istikrarlı bir şekilde yayın çizgisini koruyarak, yayın ağını genişletmeye devam edecek olan Dergimizin zengin içerikli yeni sayılarının yanısıra önceki sayılarımızla da http://www.feyzdergisi.com adresinden, siz değerli okurlarımızla buluşacağız...

Saygılarımızla.